MLT AsansörMENÜ
MLT ASANSÖRASANSÖRLER
Asansörlerin standartlara uyumlu hale gelebilmesi için artık yasal bir zorunluk olan, binanın bulunduğu belediyenin yetkilendirdiği A tipi muayene kuruluşu tarafından yılda bir kez kontrol edilmesi gerekmektedir.

YÜRÜYEN MERDİVEN ve BANT

Yürüyen merdivenler günümüzde çok sık olarak karşımıza çıkan ve hayatımızı kolaylaştıran sistemlerdir. Özellikle insan trafiğinin yoğun olduğu çok katlı bina ve diğer yapılarda yaygın olarak tercih edilir. En sık kullanıldığı yerler; alışveriş merkezleri, plazalar, iş merkezleri, metro ve tren istasyonları, oteller, havaalanları, hastaneler olarak sıralanabilir.

Yürüyen merdivenlerin asansörlere göre avantajı çok sayıda insanı aynı anda taşıyabilmesidir. Asansörlere göre daha yavaş olması dezavantaj sayılabilir. Ancak beklemeksizin sürekli kullanıma hazır olması bu dezavantajı önemli ölçüde ortadan kaldırır.

Yürüyen Bant

Yürüyen merdivenlere benzer bir yapıya sahip olan yürüyen bantlar, düz bir platform olarak yolun hareketli hale getirmesiyle, ağırlıklı olarak düşük eğimli mekanlarda insan ve hafif eşya taşımacılığında kullanılır.

Yürüyen bantların en önemli özelliği uzun mesafelerin kısa sürede alınmasını sağlamasıdır. Yürüyen bantlar genellikle büyük mağazalar, iş merkezleri, süper marketler, demiryolu istasyonları, hastaneler, fabrikalar, oteller ve restoranlarda kullanılmaktadır.

HAKKIMIZDAMLT AsansörBinbirdirek Mahallesi, Klodfarer Cad. No:17 - 1 Fatih, İstanbul
0212 518 10660544 403 8871