MLT AsansörMENÜ
MLT ASANSÖRASANSÖRLER
Asansörlerin standartlara uyumlu hale gelebilmesi için artık yasal bir zorunluk olan, binanın bulunduğu belediyenin yetkilendirdiği A tipi muayene kuruluşu tarafından yılda bir kez kontrol edilmesi gerekmektedir.

MONŞARJ, YEMEK ASANSÖRÜ

Monşarj (yemek) asansörleri, özellikle restoran, kafeterya ve sağlık kurumları için büyük konfor ve hijyen sağlayan araçlardan biridir. Buraların yanı sıra depo, ofis, otel, kuyumcu, eczane gibi yerlerde de kullanılabilir. Yalnızca yemek taşımada değil aynı zamanda küçük ebatta eşya taşımak için de monşarj asansörler tercih edilmektedir.

Monşarj (yemek) asansörü teknik olarak incelediğimiz zaman, bu asansör çeşidinin prensip olarak insan asansörlerinin ebadının küçülmüş hali olduğunu görürüz. Kabin ebatları, kullanım amacına uygun olarak belirlenmektedir. İnsan asansörleriyle arasındaki en önemli fark kapı seçeneklerinde ortaya çıkar. Monşarj asansör kapıları ihtiyaca ve tercihe göre giyotin tip ya da klasik çarpma tip olarak seçilebilir. Yaygın olarak tek hareketle kolayca açılıp kapanabilen giyotin kapı tipi tercih edilirek, monşarj asansölerinin imalatı ve montajı yapılır.

HAKKIMIZDAMLT AsansörBinbirdirek Mahallesi, Klodfarer Cad. No:17 - 1 Fatih, İstanbul
0212 518 10660544 403 8871