MLT AsansörMENÜ
MLT ASANSÖRASANSÖRLER
Asansörlerin standartlara uyumlu hale gelebilmesi için artık yasal bir zorunluk olan, binanın bulunduğu belediyenin yetkilendirdiği A tipi muayene kuruluşu tarafından yılda bir kez kontrol edilmesi gerekmektedir.

PANAROMİK ASANSÖR

Panoramik asansörler, modern ve görselliğe önem veren projelerde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle alışveriş merkezleri, plazalar, kamu binaları, restoranlar, oteller ve eğlence merkezlerinin vazgeçilmezi haline gelen panoramik asansörler, katlar arasında ulaşımı sağlarken etrafı izleme imkanı sunarak keyifli bir yolculuk deneyimi sunmaktadır.

Farklı tarz ve modellerde tasarlanabilen panoramik asansörler özellikle kapalı alan korkusu nedeniyle asansöre binmekten çekinenler için büyük avantaj sağlamaktadır. Panoramik asansörler, binayla uyumlu şekilde çok farklı şekillerde tasarlanabilir. Cam duvarlara sahip olması ise asansörün yolcusu için daha geniş bir alan hissi, ferahlık ve muhteşem manzara imkanlarını bir arada sunar. Panaromik asansölerin genel olarak insan yoğunluğunun fazla olduğu yapılarda kullanılmasından dolayı, imalatının ve montajının titizlikle yapılması gerekmektedir.

HAKKIMIZDAMLT AsansörBinbirdirek Mahallesi, Klodfarer Cad. No:17 - 1 Fatih, İstanbul
0212 518 10660544 403 8871