MLT AsansörMENÜ

MLT ASANSÖRHAKKIMIZDA

İstanbul merkezli firmamız ile asansör sektöründe montaj, modernizasyon, bakım, 7/24 teknik servis ve proje hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerime hizmet vermekteyiz.

Misyon ve Vizyon

Bireye ve topluma saygılı, ekonomik ve ahlaki değerlerine bağlı bir şekilde emniyetli ve çereye duyarlı asansör ve yürüyen merdiven sistemleri tesis ederek, insanların kullanıma sunmaktadır. Çalışanlarımız, çözüm ortaklarımız ve siz çok değerli müşterilerimizle beraber el ele vererek saygın ve Türk mühendisliğinin Dünya'ya açılan kapısı olmak.

Asansör Etiketleri

Asansörlerin standartlara uyumlu hale gelebilmesi için artık yasal bir zorunluk olan, binanın bulunduğu belediyenin yetkilendirdiği A tipi muayene kuruluşu tarafından yılda bir kez kontrol edilmesi gerekmektedir. Asansörün güvenlik durumu dört farklı renkte etiket ile bina yönetimi ve kullanıcıların bilgisine sunulmaktadır.

  • KIRMIZI etiket asansörün güvensiz olduğunu ve eksiklerinin 2 ay içerisinde tamamlanması gerektiğini gösterir.
  • SARI etiket asansörün kusurlu olduğunu ve eksiklerinin 4 ay içerisinde tamamlanması gerektiğini gösterir.
  • MAVİ etiket asansörün hafif kusurlu olduğunu ve eksiğinin ne olduğuna bağlı olarak 12 ya da 48 ay içerisinde tamamlanması gerektiğini ifade eder.
  • YEŞİL etiket ise asansörün güvenli olduğunu ifade eder ve kullanılması açısından herhangi bir risk yoktur.

Dikkat edilmesi gereken nokta yukarıda belirtilen süreler sonunda eksiklerin tamamlanmaması halinde, belediyelerin yasal olarak asansörü mühürleme yetkilerinin olduğudur.

HAKKIMIZDAMLT AsansörBinbirdirek Mahallesi, Klodfarer Cad. No:17 - 1 Fatih, İstanbul
0212 518 10660544 403 8871