MLT ASANSÖRETİKETLERİ

Asansörlerin standartlara uyumlu hale gelebilmesi için artık yasal bir zorunluk olan, binanın bulunduğu belediyenin yetkilendirdiği A tipi muayene kuruluşu tarafından yılda bir kez kontrol edilmesi gerekmektedir. Asansörün güvenlik durumu dört farklı renkte etiket ile bina yönetimi ve kullanıcıların bilgisine sunulmaktadır.
HİZMETLER
İstanbul merkezli firmamız ile asansör sektöründe montaj, modernizasyon, bakım, 7/24 teknik servis ve proje hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerime hizmet vermekteyiz.
 • ASANSÖR TEKNİK DESTEK
  İSTANBULASANSÖR TEKNİK DESTEK

  Teknik servis ağımız 7/24 hizmetinizde olup, en kısa zamanda en hızlı çözümler üretmek üzere kurulmuş ekiplerden oluşur. Oluşabilecek arızalara en kısa sürede müdahale edilerek asansörün kullanıcısına en kısa zamanda hizmet etmesi sağlanır.

 • ASANSÖR PROJELENDİRME
  İSTANBULASANSÖR PROJELENDİRME

  Elektrikli ve hidrolik asansörlerin değişik hızlarda ve kapasitelerde tasarım hizmetleri şirketimizin mühendis kadrosu tarafından titizlikle yapılmaktadır. Avan ve uygulama projesi hazırlama, trafik hesapları, mukavemet hesapları, elektriksel hesaplamalar.

 • ASANSÖR PERİYODİK BAKIM
  İSTANBULASANSÖR PERİYODİK BAKIM

  Aylık periyodik bakım hizmeti, asansörlerin güvenli ve verimli çalışması için en temel unsurlardan biridir. Yönetmelik gereği, her asansöre aylık olarak bakım yapılmalı, bu bakım TSE tarafından Hizmet Yeterlilik Belgesi’ ne sahip firmalarca yapılmalıdır.

 • ASANSÖR REVİZYON
  İSTANBULASANSÖR REVİZYON

  Asansörler ağırlıkta mekanik ve elektronik parçalardan oluşmaktadır. Bu aksamlar zamanla yıpranır ve elektronik, mekanik, teknik ömrünü tamamlarlar. Bu oluşan durumlar asansörün verimli ve güvenli çalışmasını engeller.

 1. muyan suites hotel
 2. kupeli hotel
 3. blisstanbul hotel
 4. sultanahmet park hotel
 5. ttg travel
 6. deluxe newport hotel
HAKKIMIZDAMLT AsansörBinbirdirek Mahallesi, Klodfarer Cad. No:17 - 1 Fatih, İstanbul
0212 518 10660544 403 8871