MLT AsansörMENÜ
MLT ASANSÖRASANSÖRLER
Asansörlerin standartlara uyumlu hale gelebilmesi için artık yasal bir zorunluk olan, binanın bulunduğu belediyenin yetkilendirdiği A tipi muayene kuruluşu tarafından yılda bir kez kontrol edilmesi gerekmektedir.

YÜK ASANSÖRLERİ

Yük asansörleri, genellikle ticari amaç için hizmet veren binalarda kullanılır. Fabrika, depo ve mağazalar başta olmak üzere farklı iş kollarında büyük kolaylık sağlayan yük asansörleri için farklı seçenekler bulmak mümkündür. Bu seçenekler genellikle taşınacak yükün özelliklerine göre belirlenir.

Yük asansörlerinin genel olarak ticari işletmelerde kullanılmasından dolayı bu asansörler için göz önünde bulundurulması gereken en önemli özellikler güvenlik ve hız faktörleridir. Taşınan yükün bir kattan diğer bir kata güvenli ve zarar gelmeden en hızlı şekilde taşınması sadece imalatı ve montajı düzgün yapılmış yük asansörleri ile yapılabilir. Bu yüzden kişilerin yük asansörü satın almadan ve montajını yaptırmadan önce tam olarak hangi yüklerin hangi hızlar ile taşınmaya ihtiyaç duyulduğunun iyi belirlemesi gerekir.

HAKKIMIZDAMLT AsansörBinbirdirek Mahallesi, Klodfarer Cad. No:17 - 1 Fatih, İstanbul
0212 518 10660544 403 8871